Zlatnih 50 godina bračnog zajedništva u obitelji Blaži

U subotu, 01. svibnja, svečanom svetom Misom supružnici Ivan Blaži i Dragica Blaži r. Lesica proslavili su svoj zlatni pir. Nakon točno 50 godina opet su se našli pred Oltarom te tako potvrdili svoju pola-stoljetnu ljubav kao i onu već davnu, ali i svakodnevnu, odluku da do kraja svojih dana žele pripadati jedno drugome.

Dragi Bog blagoslovio ih je potomstvom, rodivši jednoga sina i dvije kćerke te šest unuka. Proslava zlatnoga pira bila je lijepa i dostojanstvena, u krugu obitelji.

Gđa. Dragica je ujedno i naša aktivna župljanka služeći dragom Bogu svojim glasom, pjevajući u župnome zboru te je godinama zadužena za organiziranje glede čišćenja i ukrašavanja naše župne crkve.

Dragim slavljenicima želimo obilje Božjega blagoslova i radosti na njihovom daljnjem zajedničkom obiteljskom putu.