Vjenčanje Darija i Marije i krštenje Lovra Džide

U subotu 5.11.2022. u našoj župi vjenčali su se Dario Džida i Marija r. Jelečević. Kumovi kod vjenčanja bili su Ivan Jurić i Anđela Grbešić.

Nakon što su zaručnici pred Bogom i Crkvom bezuvijetno obećali ljubav i vjernost jedno drugom do kraja života uslijedilo je krštenje njihovog sina Lovra Džide. Kumovi na krštenju bili su Ante i Andrea Grbešić. Uz malo dječjeg plača uslijedio je prigodni plijesak prisutnih nakon obreda krštenja.

Slavlje vjenčanja i krštenja proteklo je u radosnoj i lijepoj atmosferi. Prisustovala je šira rodbina te prijatelji ove naše nove mlade obitelji.

Supružnicima Dariju i Mariji čestitamo na svetom vjenčanju i krštenju, a malenome Lovru želimo obilje Božjega blagoslova na životnome putu.