top of page

Tihi odlazak naših sumještanki: sestara Tonice i Anice

Dana 10.09.2020. napustila nas je Tonica (Antonija) Gršković, a dva dana kasnije i njezina sestra Anica Jakominić. Godinama su živjele zajedno i dijelile svoje staračke dane, radosti i teškoće. Koliko su bile povezane za života toliko eto i u ovom posljednjem trenutku, kada su se preselile sa ovoga svijeta, praktički zajedno.


Sprovodna misa za pokojnu Tonicu bit će u župnoj crkvi u Njivicama u utorak, 13.09. u 16.00 sati, nakon čega će uslijediti ukop na groblju sv. Duh u Omišlju. Prije svete Mise bit će mogućnost za žalovanje.


Sprovodna misa za pokojnu Anicu bit će u župnoj crkvi u Njivicama u srijedu, 14.09. u 16.00 sati, nakon čega će uslijediti ukop na groblju u Rasopasnom. Prije svete Mise bit će mogućnost za žalovanje.


Luzar za pokojne sestre Tonicu i Anicu bit će od četvrtka 15.09. do subote 17.09 u župnoj crkvi u 18.30 sati.


Tugujućoj obitelji, rodbini i prijateljima izražavamo svoju kršćansku sućut i blizinu!


Pokoj vječni daruj im Gospodine i svjetlost vječna svjetlila njima! Počivale u miru Božjem! Amen!

Comments


bottom of page