top of page

PRVA SVETA PRIČEST foto/video

Dana 22.05.2022. u našoj župi imali smo radost Prve svete Pričesti. Osmero naše dječice prvi puta je primilo Isusa u svoje srce. Dopraćeni svojim roditeljima i širom obitelji stupili su ka oltaru.

Recitirajući i pjevajući marljivo su se potrudili za ovaj dan - gotovo bez greške tijekom čitave svete Mise izmijenjivale su se njihove recitcije i pjesmice koje su pripremili. Na kraju su zaradili ogroman aplauz te primili nekolike uspomene na ovaj dan. Uistinu, bili su posebni i jedinstveni!


Prvo čitanje čitala je sestra prvopričesnice Mirte, drugo čitanje majka prvopričesnice Nicol. Molitvu vjernika čitala je majka prvopričesnika Gabriela i brat prvopričesnika Roka. Na misi je pjevao župni zbor.


Dječica su na kraju izrekla svoju zahvalu roditeljima, župniku, vjeroučiteljci i učiteljici u školi.


Hvala svima koji su se potrudili da ovaj dan prođe lijepo i svečano!


Radost ovog svetog jutra nek se nikad ne ugasi… tvoja ljubav, tvoja milost nek nam uvijek dušu krasi!
Commentaires


bottom of page