Održan božićni koncert u crkvi

Dana 26.12.2021. na blagdan svete Obitelji i svetoga Stjepana održan je prigodni božićni koncert u našoj župi.

Nastupili su solisti opere riječkog Hrvatskog narodnog kazališta Vanja Zelčić- sopran i Slavko Sekulić- bas. Na harmonici je bio prof. Mihalj Ivković. Na koncertu je nastupio i naš župni zbor.

Na programu su bile tradicionalne hrvatske božićne pjesme kao i strane provenijencije te još pokoji izvadak iz bogatog repertoara renomiranih solista.

Koncert je bio na veliko oduševljenje svih prisutnih. Uistinu, izvaredan božićni događaj za naše malo mjesto.

Župnik se je na kraju zahvalio svim izvođačima i TZ Njivice- Omišalj i Općini Omišalj u čijoj je organizaciji koncert održan, izrazivši nadu u još koji dolazak ovih sjajnih izvođača u našu crkvu.