Započelo tjedno cjelodnevno Euharistijsko klanjanje u našoj župi

U nedjelju, 15. studenog 2020. godine, započela je prekrasna inicijativa cjelodnevnog Euharistijskog klanjanja u našoj župi. Naime, svake će se nedjelje Presveti Oltarski Sakrament izlagati na klanjanje i molitvu župljana nakon svečane župne svete Mise. Zatim će u popodnevnim satima uslijediti vrijeme za osobnu molitvu pred živim Bogom. U 17.00 sati održava se zajednička molitva te blagoslov naroda i mjesta. Nadamo se da će ova inicijativa zaživjeti, posebno zahvaljujući onim župljanima koji su spremni biti na dežurstvu, sabrani u molitvi, po jedan sat nedjeljno. Molitvene nakane za ovaj mjesec su:


1. za duhovnu obnovu župe, za sve njezine obitelji, mlado i staro

2. da nas Bog očuva od zaraze corone virusa

3. po vlastitoj nakani
Hvala na posjeti!
ADRESA

Župni ured Rođenja Blažene Djevice Marije

Placa 3

51 512 Njivice HR

info@zupa-bdm-njivice.hr

REGISTRIRAJ SE:

© 2020 by župa Njivice.