top of page

Započelo tjedno cjelodnevno Euharistijsko klanjanje u našoj župi

U nedjelju, 15. studenog 2020. godine, započela je prekrasna inicijativa cjelodnevnog Euharistijskog klanjanja u našoj župi. Naime, svake će se nedjelje Presveti Oltarski Sakrament izlagati na klanjanje i molitvu župljana nakon svečane župne svete Mise. Zatim će u popodnevnim satima uslijediti vrijeme za osobnu molitvu pred živim Bogom. U 17.00 sati održava se zajednička molitva te blagoslov naroda i mjesta. Nadamo se da će ova inicijativa zaživjeti, posebno zahvaljujući onim župljanima koji su spremni biti na dežurstvu, sabrani u molitvi, po jedan sat nedjeljno. Molitvene nakane za ovaj mjesec su:


1. za duhovnu obnovu župe, za sve njezine obitelji, mlado i staro

2. da nas Bog očuva od zaraze corone virusa

3. po vlastitoj nakani
Comments


bottom of page