top of page

Sveto Krštenje Lea i Bartola

U subotu 25.06. smo imali radost krštenja Lea Marka Pavlović. Njegovi roditelji Eni i Dario Pavlović te kuma Anamarija Maletić dopratili su ga do oltara uz brojnu rodbinu te prijatelje. Na krštenju nas je pjesmom i sviranjem obradovala prof. Suzana Matušan Avgustini. Posebno je bilo svečano i radosno biti sudionikom

ovoga slavlja.


U nedjelju 26.06. na župnoj svetoj Misi u dvorištu župne Crkve kršten je Bartol Klačić. Roditelji Paula i Stanko Klačić te kum Domagoj Tomee dopratili

su malenoga Bartola do oltara, ispovjedili svoju vjeru- vjeru u kojoj se njihovo dijete krstilo. Uz rodbinu te prijatelje i ovo krštenje za vrijeme svete Mise je bilo skladno i svečano. Na misi je pjevao župni zbor.


Našim novim i najmlađim članovima župne zajednice Leu i Bartolu te njihovim obiteljima od srca čestitamo uz najlijepše želje i Božji blagoslov.Comments


bottom of page