top of page

Preminuo mladi svećenik Branimir Mađarac


Župnik u Nijemcima i dekan Otočkoga dekanata vlč. Branimir Mađarac preminuo je u srijedu 4. kolovoza u Nijemcima u 37. godini života i 12. godini svećeništva, priopćio je Tiskovni ured Đakovačko-osječke nadbiskupije.

Sprovodni obredi bit će u petak 6. kolovoza. Započet će misom zadušnicom u 10.30 u župnoj crkvi Sv. Katarine u Nijemcima, nakon čega će uslijediti ukop u 13 sati u pokojnikovoj rodnoj Župi sv. Jurja u Bapskoj, na mjesnom groblju uz crkvu Gospe Bapske.


Inače, Branimir je za vrijeme progonstva u domovinskom ratu živio u Njivicama. Bio je redoviti i marljiv ministrant, a ovdje je i primio Prvu svetu Pričest te pohađao školu.


Preporučimo ovog mladog svećenika naših dana u svoje molitve.


Pokoj vječni daruj mu Gospodine i svjetlost vječna svjetlila mu.


Comments


bottom of page