top of page

Preminula naša aktivna župljanka i sumještanka gđa. Slavica Gržetić

Svih nas je veoma potresla vijest dana 16.10.2021. o iznenadnoj i preranoj smrti naše aktivne župljanke gđe. Slavice Gržetić. Slavica je svakoga dana redovito dolazila na svetu Misu i Krunicu. Uvijek nasmijana i spremna za ugodni razgovor. U župi je bila na veliku pomoć, kod čitanja, dežuranja pred Presvetim, čišćenja... Njezino mjesto u klupi sada je ostalo prazno, ali vjerujemo da će ona i dalje biti s nama, kod svakog našeg okupljanja.


Sprovod drage pokojnice bit će u petak u 13.00 sati u njezinom rodnome Hreljinu, a i mi ćemo se s njom oprostiti na svetoj Misi koju ćemo u Njivicama slaviti za njenu dušu. Točan dan ćemo najaviti naknadno.


Neka je Gospodin kojemu je žarko vjerovala sada primi u svoje nebeske dvore, a obitelji, prijateljima i svima nama koji smo bili dio njezina života dade utjehu i okrjepu u žalosti.


Pokoj vječni daruj joj Gospodine i svjetlost vječna svjetlila njoj. Počivala u miru svoga Gospodara.

Comments


bottom of page